„Оборище“ на Иван Колев ще зимува на пето място в Б групата

Отборът на Иван Колев „Оборище“ за втори път победи тази есен с резултат 3:0 „Ботев“ Гълъбово. Младежкият национал и бивш състезател на ФК „Розова долина“ продължава да се представя повече от успешно за тима си, като помогна за класическата победа на „Оборище“за финал на полусезона в Гълъбово.

В 71-а минута гол на Иван Колев не беше зачетен поради засада, а в 84-а минута след пас резултатът набъбна до 3:0 за Оборище.Той можеше да нарасне още, ако главния съдия не беше отменил чисто попадение за Колев в добавеното време на мача.

Така футболистите на ФК“Оборище“ постигнаха осмата си победа за сезона и трета като гост , а със спечелените 29 точки през есента ще зимуват на престижното за един абсолютен дебютант в професионалния футбол пето място в класирането.

Вечерта след мача отборът е отпразнувал завършека на полусезона с пищен банкет в СПА хотел в Панагюрище.