Симона е четвърта на международен турнир в Сърбия

През изминалата седмица (31 октомври – 3 ноември) състезателката на клуб  „Севтополис“ Симона Милева взе участие в международния турнир по спортна  стрелба в Република Сърбия Grand prix -Smederevo. С всяка изминала  година  турнирът придобива все по-голяма популярност и става все по-силен.

В него участваха 225 състезатели от 10 държави в различните дисциплини. От  три седмици Симона има нов пистолет и все още свиква с него, но това не й попречи да се бори за призово място, от което този път я раздели само една една точка. Възпитаничката на Нели Йончева завърши четвърта. При  смесените отбори, заедно със състезателя от клуб „Диана“ Ямбол, остана на  седмо място и само четири точки не достигнаха, за да влезе двойката ни на финала. Следващото състезание за  стрелците от Казанлък е в края на месеца – зона в град Търговище.