Браво, „рози“!

Младите „Рози“ изиграха пореден силен двубой в първенството на Зоналната група – деца, родени 2005-2006 година. В осми кръг, при гостуването на „Черноморец“ Бургас възпитаниците на казанлъшката школа постигнаха равенство 1:1 и се изкачиха до третото място в групата с актив от 15 точки. Младите ни футболисти имат четири победи, три равенства и само една загуба от „Сините камъни“, които са с позиция след нашия тим.

Въпреки че бяхме по-добрият отбор, в срещата пролича нашата слабост в завършващата част на атаката. Улучихме греда и изтървахме още три стопроцентови положения. Противникът успя да ни изравни с единствения си удар към нашата врата, коментираха от треньорския щаб.

Друг състав на ФК „Розова долина“ от ДЮШ, набор 2009 се изкачи на първо място във временното класиране в първенството на Футбол 7, след четвъртата си поредна победа! Браво, „рози“!