От „Розова долина“: Тази победа е за Емо!

ФК „Розова долина“ извоюва категорична победа с 4:1 над „Несебър“ на стадиона в Казанлък. „Посвещавамe тази победа на Емо Рачев“, коментираха състезателите на „Розова долина“, като отново в памет на своя съотборник футболистите започнаха двубоя с минута мълчание. Гостите поведоха с 0:1 чрез Кристиян Бешев в 24-та минута, като през първото полувреме двата отбора бяха с изравнени сили. Последва динамична втора част, в която паднаха и повечето попадения в срещата. Изравняването дойде след почивката, в резултата на триходова комбинация Михаил Димитров – Пламен Колев и Ахмед Фаиков, за да бъде отбелязан изравнителният гол за „Розите“. В 70-та минута, отблизо играeщият старши треньор Атанас Апостолов покачи на 2:1. Пламен Колев, който асистира за втория гол, е автор на третото попадение за казанлъчани в 80-та минута на мача. Крайното 4:1 заформи Ахмед Фаиков.

Победата на ОФК „Несебър“ изкачи „Розова долина“ на пето място в таблицата на Трета лига – Югоизточна група. В следващия пети кръг тимът ни гостува а ФК „Свиленград-1921“ – Свиленград.