„Розите“ разбиха новака от Елхово

Пълно превъзходство за ФК „Розова долина“ над новака в групата „Елхово“ в последния за полусезона домакински мач на казанлъчани, който завърши с 4:0 за тима от стадион „Севтополис“. Всички попадения дойдоха в първото полувреме на срещата от 16-ти кръг на футболното първенство в Трета лига -Югоизточна група. Първият от головете е дело на Атанас Апостолов. Последва втори точен удар за „розите“, изпълнен от Кристиян Петров и още две попадения на Димитър Вакавлиев, които увеличиха головата преднина за „розите“ до 4:0. Резултатът можеше да нарастне и до двуцифрено число, само малшансът попречи това да се случи. Гостите пък не успяха да реализират нито едно свое положение, като вратата за домакините, пазена от Цветан Тодоров, бе най-спокойното място на терена.

Предвид на очакваното, старши треньорът Александър Георгиев даде почивка за двубоя на титулярите Милен Христов, Иван Цанков и Николай Цонков. Срещата се игра пред малко публика, за която студено време не бе проблем да изгледа един безинтересен двубой, в който нямаше интрига, а победата за домакините бе повече от сигурна.