В ТОП 4 на футбол в Трета лига на Югоизток

Казанлъшкият представителен футболен тим „Розова долина“ изигра като гост последния си мач от Трета лига в Раднево. Срещу местния „Миньор“ имаше два гола от футболисти рожба на казанлъшката школа и две полувремена, изпъстрени с много нерви и равностойна игра. Григор Георгиев вкара за домакините, а второто полувреме Пламен Колев изравни за крайното 1:1. Именно последният пропусна на два пъти да вземе трите точки за „розите“, които въпреки кадровите проблеми играха със самочувствие и по нищо не отстъпваха на третия в групата ни. От тима на казанлъчани в титулярния състав не започнаха капитанът Наско Апостолов, голмайсторът Ивелин Илиев, а „стражът“ на вратата ни Петьо Маринов бе контузен грубо от домакините. Влади Калайджиев пък преди време си „стегна багажа“ и не играе доста мачове вече в Трета лига на Югоизток. „В последния мач за сезона момчетата играха мъжки, получават адмирации от щаба. Играхме тези срещи, като есента стартирахме от 11-13 място до 4-то сега на победа от „тройката“ и „челото“ в групата“, коментираха вече във ваканция от „Севтополис“.

След 34 двубоя сме 4-ти от 18 отбора с 57 точки, след 17 победи, 6 равенства и 11 загубени мачове. След края на сезона в Трета лига инкасираме и позитивен актив от 64:41 попадения , което е трети последователен сезон с най-добро класиране. В последните 9 кръга „розите“ нямат загубен двубой /в две срещи със служебна победа/ и имат само три гола в своята врата от над 630 игрови минути.