„Розите“ с пет гола в домакински мач

ФК „Розова долина“ категорично и убедително надигра у дома с 5:0 ОФК „Левски“ Карлово в междинния, 30-и кръг на Трета лига-Югоизточна група. Венцислав Иванов стана автор и на двете попадения в срещата, след асистенции на Ахмед Фаиков в 18-та и 33 минута. В 39-та минута, след подаване на Венци Иванов, Николай Георгиев добави за 3:0, а в самия край на двубоя – 90-94 минути, Иван Чергев отбеляза четвъртия и петия гол за крайното 5:0 в полза на „Розова долина“. Вецислав Иванов, който преди това дари греда отново асистира за попадението, а за финалния гол, Кристиан Петров попаде прецизно на резервата Чергев.

„Розите“ изиграха един от най-добрите си мачове за пролетта, като можеха да отбележат още толкова попадния в срещата.

Състав на ФК „Розова долина“: Петър Маринов, Леонардо Гуала, Димитър Вакавлиев-капитан, Ахмед Фаиков, Николай Стоичков (Пламен Колев), Атанас Апостолов играещ старши треньор (Стефан Пенев), Кристиан Петров, Николай Георгиев, Венцислав Иванов, Владислав Калайджиев (Иван Чергев), Данаил Иванов.

В следващия кръг, тази събота, за „Розова долина“ предстои тежко гостуване край границата, срещу местния ФК „Свиленград-1921“.