Трудна и заслужена победа за“ Розите“

В междинния 25-и кръг от първенството на Трета лига-Югоизток ФК „Розова долина“ взе победата у дома срещу опашкаря „Асеновец“ Асеновград след 3:1. Отборът на гостите поведе с гол в 20 минута, а изравняването дойде в края на първото полувреме. Играещият старши-треньор на казанлъчани Атанас Апостолов отбеляза от корнер след пас на Ахмед Фаиков.“Розите“ поведоха в резултата в 70-та минута. След пас отново на Ахмед Фаиков от корнер, Михаел Лалев добави за 2:1. Крайното 3:1 оформи Данаил Иванов с глава в 75-та минута след свободен удар и подаване на Пламен Колев. Казанлъшкият представителен тим пропусна да направи резултата двуцифрен след пропуски на Лалев, Колев, Апостолов.

Така „Розите“записват 9 победа в първенството и се позиционират на девето място в групата след изиграване на срещите от последния кръг. Тази събота отборът ни гостува на „Миньор“ Раднево, които са шести в подреждането.

Състав на ФК „Розова долина“: Александър Петрунов, Петко Георгиев, Георги Димитров, Данаил Иванов, Ахмед Фаиков, Кристиан Петров, Михаел Лалев, Атанас Апостолов – играещ старши треньор (Александър Баев), Венцислав Иванов (Владислав Калайджиев), Иван Чергев (Стефан Пенев), Пламен Колев.