„Казанлък Волей“: Надяваме се да зимуваме на второто място

„Казанлък“ гостува тази вечер на „Славия“ в последния от полусезона 7-ми кръг при жените. Мачът е от 17:00 часа в спортната зала „Панайот Пондалов“. В класирането „Раковски“ и „Казанлък“ са с изравнени точки (13 т.), но димитровградчанки са с по-малко загуби тази есен. За нас е цел да застанем на втората позиция преди началото на втория полусезон, коментираха от управата на Волейболния клуб на Казанлък. С тази цел излизаме за победа срещу „Славия“, заявяват от щаба ни. „Марица“ остава лидер с 15 точки във временното класиране и с неизигран мач срещу „Славия“.

„Излизаме нахъсани за победа, както досега и мисля, че ще завършим полусезона с победа”, прогнозира капитанката на „Казанлък“ опитната Виолина Николова. Бившата й съотборничка Ася Динова, отново в състава на „Славия“, пък предсказва успех за Белите тази вечер. В миналия кръг женският отбор на „Славия“ постигна четвърта победа в Националната волейболна лига, след като се наложи като гост над „Бургас 2007“ с категоричен резултат в среща от 6-ти кръг, изиграна в местната зала “Младост”. “Белите” заемат четвъртото място в първенството.