Александър Алексиев с нова победа за финал на сезона

В края на колоездачния сезон Александър Алексиев спечели нов планински старт. Най-добрият в този спорт представител на казанлъшката колоездачна школа бе най-бърз и на 14-то велорали „Драг-Черни връх” вчера, като финишира за 2.25:00 ч. Мъглижкият колобегач изкачи върха първи при мъжете – за 1.38:06 часа. Нямаше конкуренция и в спускането, оставяйки на 40:20 мин. втория в групата – Александър Кръстев.

Сто тридесет и един колоездачи завършиха състезанието, като най-многобройна бе групата на мъжете. Само 70 от тях справиха с тежкото изпитание.

Победител при отборите, съставени от по двама бегачи, е „Велораптор” /Борислав Йорданов и Калин Русев/.

На снимката: Александър Алексиев (първият вляво) с представители на „Велораптор”, спечелили купи в отделните групи