„Розите“ пропуснаха да вземат точки от мача в Първомай

Отборът на „Борислав“ Първомай победи с 3:1 гостуващия на градския стадион тим на „Розова долина“ Казанлък в мач от 12 кръг  в Трета лига – Югоизточна група. Домакините си осигуриха трите точки още през първата част, след като Ангел Здравчев отбеляза два гола –  в 4-та и в 27-та минути, а в 36-та Андрей Атанасов направи резултата класически, съобщава plovdivderby.com. Почетният гол за „розите“ реализира Ахмед Фаиков в 60-та минута.

Тимът на Казанлък запазва 12-то си място в класирането, с 13 точки, а „Борислав-2009“ Първомай напредна до 4-то място в Трета лига-Югоизточна група.

ФК „Тунджа 2006“ Ягода остава последен в класирането, само с точка от 11-те мача за сезона, в които дебютантът на групата има 10 загуби и едно равенство. Днес тима от мъглижкото село Ягода приема от 16:00 часа втория в класирането ФК „Загорец“ Нова Загора.