„Киара-Н“ вдига годишнина, с нови отличия от турнир

В навечерието на празничния си концерт на 20 октомври, петък, КСТ „Киара-Н“ се похвали с нови отличия. В провелия се в областния град Стара Загора турнир Купа България възпитаниците на треньорите Николай Тенев и Антония Каярова спечелиха нови три медала. Вече не е новина, когато двойката Христиан Въгляров и Виктория Петрова получава награди от състезанията на Българската федерация по спортни танци. От поредния турнир за Купата казанлъчани победиха при юноши младша възраст и в стандартните, и в латиноамериканските танци.

Към двата златни медала на двойката се добавят и бронзовите на Мартин Вакавлиев и Тиана Кочешева, в клас 15 Д на Открития турнир.

Иван Матанов и Полина Куцарова останаха четвърти в Купа България на „латина“, младежи.

Концертът по случай 10-та годишнина на школа по спортни танци и клуб по спортни танци „Киара-Н“ ще започне от 19:00 часа на 20 октомври. На сцената на НЧ „Искра“ ще се изявят близо 40 възпитаници на треньорите, а празничният концерт ще уважат колеги, представители на Федерацията по спортни танци, родители и граждани.