„Розова долина“ победи новака „Садово“ с 4 гола

Продължава успешното представяне за футболния тим на Казанлък в първенството на Трета лига – Югоизточна група. В десетия кръг Розова долина“ победи у дома дебютанта „Садово“ с пълно превъзходство на терена.
Първият от поредицата голове във вратата на гостите падна в 23-та минута, след като капитанът на „Розите“ Димитър Вакавлиев бе точен от над 30 метра. „Садово“ изравни в 37-та минута след отсъждане на дузпа за спъване на нападател на гостите от Кристиан Петров.

След равностойни минути второто полувреме отново предложи много динамика и нови три попадения за „Розова долина“ в срещата.

В 52-та минута играещият старши-треньор Атанас Апостолов от над 30 метра отново осигури преднина за своя тим с 2:1. Осем минути по-късно последва точен удар на Ахмед Фаиков при идентично положение, а последният гол в срещата отбеляза Николай Стоичков в 75-та минута след подаване на Йовев за крайното 4:1.

В следващия си двубой на 20 октомври съставът ни гостува на „Борислав“ Първомай.

Стартов състав: Александър Петрунов, Петко Георгиев, Димитър Вакавлиев-капитан, Милен Христов – играещ треньор, Ахмед Фаиков, Атанас Апостолов – играещ старши треньор, Пламен Колев, Кристиан Петров, Николай Георгиев, Владислав Калайджиев, Даниел Иванов