Класика в резултата с „Димитровград“

Пред обидно малко публика днес ФК „Pозова долина“ победи гостуващия ФК „Димитровград 1947“ с 3:0 в среща от 9-ти кръг на Трета лига – Югоизточна група.

Тимът на Казанлък заслужено взе трите точки от двубоя, след като диктуваше играта през цялото време на терена.

Резултатът в 12-та минута откри Петко Георгиев от корнер. В 60-та минута след пас на Ахмед Фаиков Емил Рачев удвои за 2:0. Третото попадение в срещата реализира Фаиков в последната 90-та минута на двубоя.

Множество пропуснати положения за домакините можеха да направят резултата още по-изразителен. Освен голмайсторите Фаиков и Рачев, Григор Георгиев, Кристиян Петров и Атанас Апостолов също може да съжаляват, след като малшанс не им позволи да увеличат головите положения за „Розова долина“ в мача.

В титулярния състав, който игра за победата над ФК „Димитровград“, липсваха Димитър Вакавлиев, Владислав Калайджиев, Диан Димов и Боян Нейчев.