Казанлъшката Киара станаха шампиони на България

Христиан Въгляров и Виктория Петрова, които са възпитаници на клуб по спортни танци Киара-Н взеха златните медали и станаха Шампиони на България при Юноши Старша Възраст стандартни танци. С това си отличие те спечелиха и квота за световното първенство, което ще се проведе през ноември в Румъния.
На държавният шампионат по спортни танци, който се проведе в Панагюрище на 30.06 – 01.07. в категорията при деца двойката Лазар Илучев и Ивайла Кочешева се класира на 3-то място в стандартните танци. Смесената двойка „Дъга -София“ и „Киара-Н“ Казанлък Волен Драганов и Никол Караиванова се класираха на полуфинал в многобоя и завършиха на 9-то място. Иван Матанов и Полина Куцарова в категория до 21г. се класираха на финал и завършиха на 5-то място.