Златни момичета на казанлъшката гимнастика, с купи и медали от Бургас

Множество златни медали спечелиха днес младите гимнастички на казанлъшкия спортен клуб „Розова долина“ от Международния турнир „Приятели на Бургас“ за Купа „Черноморец“.

С 1-во място и златен медал за девойки младша възраст е ансамбълът ни с топки в състав- Неделина Неделчева, Йоана Добрева, Габриела Койчева и Йоана Чолпанова. В  индивидуална надпревара при ДМВ, родени 2005г,. със златен медал се окичи и Неделина Неделчева.

По-рано днес, 1-во място и златен медал спечели и ансамбъл на „Розова долина“ 3 въжета, в който играха гимнастичките Никол Добрева, Елеонора Буковска и Магдалена Петкова. Втори е ансамбълът на клуба с 2 въжета, като Вяра и Надежда Соколови спечелиха сребърните медали. С 2-ро място е казанлъшкият ансамбъл с топки, при децата, в състав: Ирем Чауш, Виктория Паскова, Габриела Чакръкова, Никол Братованова и Ния Мъдрова . В допълнителното класиране с 2- ро място е и вторият отбор във възраст деца, в състав Никол Карагьозова, Гергана Тодорова, Деница Малчева и Румина Николова. Треньор на момичетата от Казанлък е Мариана Ламбова.