„Казанлък Волей” загуби „малкия финал”

Момичетата на „Казанлък Волей“ /до 15 години/ загубиха финалната среща за 3-4 място в пловдивската зала“Олимпиада“. В т.нар.“малък финал“ казанлъчанки отстъпиха на „Звезди’94″/София/ с 3:1/ в отделните части /26 : 24 ,25 : 15 , 18 : 25 , 25 : 21 в полза на столичанки/.

От 12 волейболни тима казанлъчанки стигнаха до „Топ 4″ на финалната фаза на Държавното първенство в Пловдив, а в своята предварителна група“А“ се класираха втори с 11 точки след три победи и две загуби.В зала „Лаута“ малките казанлъчанки постигнаха положителен баланс в геймовете от груповата фаза 13:7 и загубиха полуфинала от новия шампион „Марица“/Пловдив/ с 3:0 (25:8, 25:14, 25:18 за домакините). Казанлъчанки оставиха „зад себе си“ в петдневния турнир волейболни школи с традиции като „Пирин Балканстрой“/Разлог/,“Славия“/София/,“Велбъжд“/Кю-стендил/,“Тунджа“/Ямбол/,“Левски Волей“/София/,“Бдин Вида“/Видин/ и други,с което показаха и доказаха опит,самочувствие и рутина със своето четвърто място в „Града на тепетата“.