Двоен празник е днес за казанлъшката атлетика

Алекс Топалов спечели единственият бронзов медал за СК „Цветанка Христова“ от приключилия летен национален шампионат по лека атлетика за подрастващи до 16 години в София. Алекс стана трети от сектора на диск с 41,38 м. и завърши с пето място на гюле с 13,51 м. Медалът на лекоатлета идва ден, след като личният му треньор Светла Миткова празнува своя 52-ри рожден ден. Голямата българска спортистка и треньор на лекоатлетите от Казанлък ще прекара рождения си ден в път, тъй като е част от българската делегация, която съпровожда параолимпийците ни за Европейското първенство в Гросето, Италия. Днес отборът ни се прибира обратно в родината.

Честит празник на треньорката Светла Миткова, с пожелание за още много спортни успехи и победи, както в личен, така и в професионален план от екипа на МГ „Вис виталис“!