С 34 призови места са каратеките на „Шори Доджо“ от Национална купа

С призови места в общото и индивидуално класиране се завръщат от Габрово, домакин на 8-ма индивидуална Национална Купа „Габрово“ по Шотокан карате до (1 и 2 юни), състезателите на СК „Шори Доджо“. Клубът ни участва с 23 състезателя в различни възрастови групи, които се представиха достойно, като още в първия ден от състезанието, при децата до 12 години, каратеките заеха първото място в класирането. В крайното подреждане клубът се класира на призовото 3-то място от общо 18 клуба взели участие. В дисциплината “ката” „Шори Доджо“ е на второ място, а в дисциплината “кумите” на 3-то място. Заслуги за призовото класиране на клуба имат следните участници спечелили общо 30 призови места:
Габриела Джамбазова- 1-во място в дисциплината “ката”;
Ан-Мишел Христова- 3-то място в дисциплината “ката” и 3-то място в дисциплината “джиу ипон кумите”;
Анастасия Атанасова- 1-во място в дисциплината “джиу ипон кумите”;
Сиана Неби- 2-ро място в дисциплината “ката” и 1-во място в дисциплината “кумите”;
Симон Димитров – 2-ро място в дисциплината “ката”;
Самуил Гигов – три първи места в дисциплините “ката”, “санбон кумите” и “асай рю ката”;
Георги Христов – 2-ро място в дисциплината “ката”, 1-во място в дисциплината “джиу ипин кумите” и 2-ро място в дисциплината ”асай рю ката”;
Димитър Христов – 3-то място в дисциплината “ката” и 3-то място в дисциплината “санбон кумите”;
Ивелин Иванов- 1-во място в дисциплината “санбон кумите”
Майкъл Далиев – 2-ро място в дисциплината “асай рю ката” и 2-ро място в дисциплината “джиу ипон кумите”;
Теодор Далиев- 2-ро място в дисциплината “санбон кумите”;
Николай Христов- 1-во място в дисциплината “ката”, 2-ро място в дисциплината “асай рю ката” и 2-ро място в дисциплината “кумите”;
Давид Желев- 2-ро място в дисциплината “ката” и 2-ро място в дисциплината “санбон кумите”;
Габриел Желев- 3-то място в дисциплината “джиу ипон кумите”;
Мирослав Генчев- 3-то място в дисциплината “джиу ипон кумите”;
Иван Драголов- 3-то място в дисциплината “ката”, 2-ро място в дисциплината “асай рю ката” и 1-во място в дисциплината “джиу ипон кумите”;
Пламен Койчев- 3-то място в дисциплината “кумите”.
От юни месец в клуба започнаха тренировните на новите групи.