Каратеките на „Шори Доджо“ са най-добрият отбор в Национална купа

Каратеките на спортен клуб „Шори Доджо”, с треньор Илиян Дянков, отново се представиха отлично на провелото се на 2 и 3 юни състезание по карате – 7-ма Национална индивидуална купа по Шотокан Карате До в Габрово. В отборната надпреварата клубът зае първо място, с 16 златни, 9 сребърни и 9 бронзови отличия.

„Шори Доджо” бе представен от общо 28 състезателя в различни възрастови групи. Ето и кои са носителите на отличията в казанлъшкия клуб:

Габриела Джамбазова -1-во място в дисциплината „ката“

Анастасия Атанасова –2-ро място в дисциплината „ката“; 1-во място в дисциплината „кумите“

Ан-Мишел Христова – 1-во място в дисциплината „ката“; 3-то място в дисциплината „кумите“

Румяна Тенева – 2-ро място в дисциплината „кумите“

Сиана Неби – 1-во място в дисциплината „кумите“

Петър Казаков -2-ро място в дисциплината „ката“

Георги Христов – 1-во място в дисциплина „ката“, 2-ро място в дисциплината „асай рю ката“; 1-во място в дисциплина „кумите“

Самуил Гигов –2-ро място в дисциплина „ката“; 1-во място в дисциплина „асай рю ката“; 1-во място в дисциплина „кумите“

Димитър Христов –3-то място в дисциплина „ката“; 3-то място в дисциплина „кумите“

Ивелин Иванов – 1-во място в дисциплина „кумите“

Теодор Далиев – 3-то място в дисциплина „кумите“

Майкъл Далиев – 1-во място в дисциплина „кумите“

Влади Азманов – 3-то място в дисциплина „ката“ и 3-то място в дисциплина „асай рю ката“; 2-ро място в дисциплина „кумите“

Иван Коев – 3-то място в дисциплина „кумите“

Даниел Растев – 3-то място в дисциплина „кумите“

Мирослав Бончев – 1-во място в дисциплина „ката“ Иван Драголов –2-ро място в дисциплината „асай рю ката“ и 3-то място в дисциплина „ката“;

Илиян Дянков – 1-во място в дисциплина „ката“;

Николай Христов – 1-во място в дисциплина „ката“; 1-во място в дисциплина „кумите“;

Людмил Ламбов – 2-ро място в дисциплина „кумите“;

При децата, отборът на „Шори Доджо“, в състав Самуил Гигов, Георги Христов и Габриела Джамбазова, се класира на първо място. Отборът на момичетата с Габриела Джамбазова, Анастасия Атанасова и Ан-Мишел Христова също спечели първото място. Отборите на момчетата (Самуил Гигов, Георги Христов и Теодор Далиев), както и вторият отбор – Майкъл Далиев, Ивелин Иванов и Димитър Христов се класираха съответно на 2-ро и 3-то място.