Бояджиев отново шампион, Гешев с бронз

Казанлъшките борци в свободния стил Божидар Бояджиев и Мирослав Гешев спечелиха медали и призови места от Държавния лично-отборен шампионат в зала“Васил Левски“/Сливен/.133 борци от 30 клуба и 24 центрове на „свободния стил“ си поделиха отличията.Божидар Бояджиев спечели поредната си шампионска титла при „най-тежките“ до 120 кг. сред още 16 състезатели и е трети отборно с пловдивския „Локомотив“/с 40 точки/.

Любен Илиев стана абсолютен шампион на Държавното лично отборно първенство по свободна борба . В решителната „битка“ състезателят на „Левски“ и победител в категория до 96 кг. надделя над шампиона „при тежките“ до 120 кг. казанлъчанина Божидар Бояджиев.

Другият възпитаник на треньора от града ни Христомир Бояджиев –Мирослав Гешев е с бронз и двете надпревари-индивидуалната /от общо 15 борци/ и тимовата.Ето и класирането на казанлъчани от „Града на стоте войводи и сините камъни“: