Юношите на „Розова долина“ разбиха с 5:1 съперниците си от Сливен

Юноши старша възраст на „Розова долина” победиха с 5:1 съперниците си от ОФК „Сливен“ у дома след много силна игра за възпитаниците на треньора Антим Парльов. „Розите” откриха резултата още във втората мин. на срещата чрез Диан Колев, а изравнителният гол за гостите дойде във финалните минути на първото полувреме. Във вторите 45 мин. младите казанлъшки футболисти доминираха изцяло в играта и поведоха отново в резултата с гол Станислав Гаргоров в 62-та мин. за 2:1. Следващите попадения за ФК „Розова долина” са дело на Живко Паричков в 70-та мин., отново Станислав Гаргоров в 76-та и Стелиан Папазов в 84-та мин.
Тази неделя юноши младша възраст на Антим Паральов ще гостуват на ФК „Стара Загора” от 10:30 часа, а старша възраст ще играят в Гълъбово на 15 май, четвъртък, с местния „Ботев”.
Тази събота, 10 май, мъжете на „Розова долина”приемат на ст. „Севтополис” ФК „Асеновец -2005” Асеновград от 18:00 часа.