Христиан и Виктория отново позлатиха „Киара-Н“

С две купи от Поморие, домакин на Купа България и Открит турнир по спортни танци, се завръщат състезателите на „Киара-Н“ Казанлък Христиан Въгляров и Виктория Петрова. Двойката е с първи места в Купата при юноши младша възраст. Възпитаниците на Николай Тенев и Антония Каярова се представят доста силно в новото първенство на Българската федерация по спортни танци, като очакванията към тях са да спечелят поредно отличие и титла от започващия в петък в морската столица Варна Държавен шампионат.

В Поморие силно игра и двойката Иван Матанов – Полина Куцарова, които за първа година са в групата на младежите. При силна конкуренция Иван и Полина стигнаха до финала, завършвайки на шесто място в Купа България.

Мартин Вакавлиев и Тиана Кочешева са пети в клас 15 Д на Открития турнир на Поморие.

18342599_10209697008566695_4557806631406140477_n18403379_10209697010566745_5875272330830083444_nЗа клуб „Роза“, с треньори Петър и Ваня Радеви, медал в Поморие спечели в клас 15 Д начинаещата двойка Никсън Цветков и Александра Дечева, които са трети в крайното класиране на Открития турнир.

При по-малките танцови двойки, клас 13 Е, с пето място на финала са Катрин Петрова и Никола Христов, а при младежи (18 В+B  ) Пламен Божев и Паулина Танева останаха четвърти. Последните играха и на Купа България, където приключиха с осмо място в групата на юношите. Седми в Купата на „латино-американски танци“ са Николай Ламбов и Габриела Иджова. Двойката е със седмо място и в Открития турнир на Поморие.