Бронзов медал от първия старт за клуб „Роза“

Брат и сестра Радостин и Ванеса Николови, състезатели на казанлъшкия клуб „Роза“, спечелиха първия си медал за годината от провелия се в Пловдив Открит турнир по спортни танци на КСТ „Алекс“. Възпитанците на спортната фамиля Петър и Ваня Радеви финишираха с трето място в клас 18 С +С и успяха да влязат в по-горния В клас. В Международния турнир при младежи двойката стигна до полуфинал, където играха и съотборниците им Пламен Божев и Паулина Танева. Последната двойка, в клас 18 В+В, е със седмо място в Открития турнир. При 15-годишните Павел Пинтев и Йоанна Велева останаха с пето място в D клас, а Кирил Димов и Любов Нешева стигнаха до полуфинала.

Следващото участие за двойките на клуб „Роза“ е тази събота в Стара Загора, където ще се проведе първата за 2017 г. Купа България и Открит турнир.

Снимка: архив