„Розите“ падат от „Марица“ навън

„Марица“ дръпна в класирането на Югоизток, след като прибави още три точки след победата си с 2:1 над ФК „Розова долина“ днес. Двубоят от 22-ри кръг на Трета лига Югоизточна група се игра в Пловдив. Втори с точките на лидера (51 т.) е „Загорец“, а на трето място е ОФК „Карнобат“, на точка пред „Розова долина“.

Домакините поведоха в 14-ата минута и удвоиха резултата в 33-та минута. Казанлъшките футболисти успяха да се възползват от ситуация в 55-та минута, когато след отсъдено нарушение Атанас Апостолов бе точен за 2:1.

В следващия кръг ”Розова долина“ приема в Казанлък  „Борислав” Първомай, на 1 април от 17:00 часа.

В мача с „Марица“ “Розова долина” игра в състав: Александър Петрунов, Николай Георгиев, Диян Динев, Петко Георгиев, Димитър Вакавлиев, Ахмед Сюнетчиев, Кристиян Петров, Атанас Апостолов – капитан, Емил Рачев, Григор Георгиев (Николай Стоичков), Владислав Калайджиев (Мартин Илиев).
Ст.треньор: Александър Георгиев
Жълти картони в срещата получиха Петко Георгиев и Григор Георгиев.