Волейболен „Казанлък“ триумфира за поредна година над отборите на регион „Странджа“

Без загубен гейм от четири мача, ВК „Казанлък“ класира своят състав девойки-старша възраст за участие във финалите на държавното първенство. С по 3:0 гейма възпитаничките на треньорите Диян Боюклиев, Миглена Стрезова и Иван Чолев триумфираха в регион „Странджа“ над съперниците си от ВК „Раковски“ Димитровград, ВК „Загорец“ Нова Загора, „ВК „Тунджа“ Ямбол и СВК „Берое“ Стара Загора.

Тимът на волейболен „Казанлък“ се класира за финалите, а вторият в двудневното състезание, на което града на розите бе домакин на 16 и 17 март, ВК „Раковски“ ще търси място сред финалистите на квалификационен турнир. Трети завърши отборът на „Берое“, следван от „Тунджа“ и „Загорец“, за които сезонът приключи с участието им в надпреварата.

Първенецът на регион „Странджа“ ще срещне на финалите на държавното първенство най-добрите волейболни школи в страната и за поредна година ще търси място на почетната стълбичка.