Малшанс в областното дерби

ФК „Розова долина“ загуби с минималното 0:1 у дома от ФК „Верея“ в среща от 20-и кръг на първенството на Трета лига- Югоизточна група. В 15 минута бе реализирано единственото попадение в срещата, като топката влезе в мрежата от 45-метров удар.

На няколко пъти футболистите на Данаил Христов бяха близо до изравнителния гол. В 48 минута силен и плътен шут на Николай Стоичков сериозно застраши вратата на „Верея“, но гол не бе отбелязан след отлична намеса на вратаря на гостите. Малко по-късно от над 20 метра Ахмед Фаиков нацели греда, а Александър Петрунов спаси сигурен гол за „Верея“.

Във временното класиране „Розова долина“ остава десети, на три точки от „Атлетик“ Куклен. В следващия кръг съставът ни гостува в Съединение на „Гигант“ на 24 март.

Титулярен състав: Александър Петрунов, Петко Георгиев, Милен Христов, Димитър Вакавлиев, Христо Паричков /Камен Петков/, Николай Стоичков, Ахмед Фаиков, Атанас Апостолов – капитан, Пламен Колев /Кристиан Петров/, Владислав Калайджиев, Ивелин Илиев /Асен Асенов/.