Първи победи в ученическите игри

С грандиозно закъснение ученическите игри в Община Казанлък все пак стартираха, а първи носител на купа от общинската надпревара стана девическият отбор по баскетбол при ОУ „Никола Вапцаров“ (пети -седми клас). В първата и единствената си среща от програмата победителките надиграха конкуренцията от ОУ „Мати Болгария“ с 18:12 точки. Три отбора спорят за купата при момчетата. Финал между основните училища „Георги Кирков“ и ППМГ „Никола Обрешков“ утре ще определи победителят, който ще представя Казанлък на областните игри.

От 7 февруари стартира първенството по баскетбол при юношите 8-10 клас, а седмица по-късно в надпреварата ще се включат и учениците 11-12 клас.

Първите купи и медали в общинските игри ще бъдат раздадени накуп в края на февруари. След това започват волейболните срещи, обявиха от Общината.