Втори успех за футболния ни тим в контролите

С класическото 3:0 у дома ФК „Розова долина“ записа втора победа в контролите срещу шестия в класирането на Трета лига- Югоизток „Миньор“ Раднево. Първото полувреме завърши при 2:0 за домакините след голове на Ивелин Илиев. Нарушение срещу Пламен Колев издейства на „розите“ дузпа, точно изпълнена от голмайстора на казанлъчани. Второто попадение в контролата дойде след половин час игра при самостоятелна атака на Илиев. В 85-та минута Кристиан Петров добави за крайното 3:0 при пълна доминация за „Розова долина“ на терена.
„Няма какво повече да кажа, доволен съм“, отсече треньорът на казанлъчани Данаил Христов. С тима на „Розова долина“ вече тренира юношата Енгин Махмуд, възпитаник на школата на „Севтополис“. На 18 футболисти ще разчита новият наставник за проверките по време на подготвителния период, а контроли ще има всяка събота до самия старт на пролетния полусезон от 25 февруари.
Следващата контрола за футболистите с „Трявна“ или „Янтра“ Габрово, отново в събота.