Младите волейболистки на Казанлък са с три индивидуални отличия от турнира „Иван Николов“

Младите волейболистки на ВК „Казанлък“ , които спечелиха 19-ото издание на коледния турнир за купата „Иван Николов“, са с най-много индивидуални отличия от надпреварата. За най-добър разпределител бе определена Василена Папанова, а съотборничките й Радостина Маринова и Златена Салабашева са съответно, най-добър блокировач и най-добро либеро.
Турнирът се проведе в залата на 81 СОУ „Виктор Юго“, с участието на 8 състава при девойки старша възраст (до 19 години). В зрелищен финал състезателки от Казанлък надиграха „Левски“ (София) с 3:1 (23:25, 25:20, 25:7, 25:20) и спечелиха дебютно първото място, а „Сините“ останаха втори в крайното класиране.