„Казанлък“ гостува на „Раковски“ в събота, четвъртият среща осмият в класирането при жените

Женският представителен отбор на „Казанлък“ гостува на 28 ноември на „Раковски“ Димитровград в пета среща от началото на сезона.  С две победи и две загуби зад себе си, и актив от 6 точки, ВК „Казанлък остава четвърти в класирането, преди петия кръг на първенството при жените. Лидер с 4 победи е отборът на „Левски“ София с треньор казанлъчанинът Радослав Бакърджиев. С по 6 точки ЦСКА и „Марица“ оформят тройката във временното класиране.

Съперничките на „Казанлък“ утре – женският отбор на „Раковски“ (Димитровград), не са труден за преодоляване противник. От началото на първенството димитровградчанки имат една единствена победа – над тима на „Славия“ (София), когото биха с 3:2 (25:20, 21:25, 19:25, 25:20, 15:7), в мач от третия кръг на НВЛ-жени „Демакс+“.

Срещу представителките на Димитровград „Казанлък“ излиза с целия си наличен състав, като дори контузената Йоана Николова ще бъде в кондиция за съботния двубой, казаха от щаба на казанлъчанки.

Съставът на „Раковски“ е на осмото, предпоследно място във временното класиране.