Загубихме и от „Левски“ с 0:3

Волейболистките на „Левски“ (София) победиха като гост „Казанлък“ с 3:0 (25:15, 25:18, 25:18) в мач от третия кръг на женското първенство, игран в казанлъшката зала „Багира“.
Така Сините реализираха трета поредна победа, като са и без загубен гейм досега. Те има пълен актив от 9 точки, но толкова има и съставът на Марица (Пловдив), като двата тима са с еднакви показатели. Така точково съотношение определя позициите в класирането, като левскарките да са първи, а маричанки засега заемат второто място.
След две загуби, победа на ЦСКА и само с 2 точки актив „Казанлък“ е с четвърто място в класирането след тима на ЦСКА, който пък има 4 точки от мачовете си досега.
Реализатор за „Левски“ стана Ваня Върбанова с 19 точки. Мирослава Паскова добави 17 точки за победата. За „Казанлък“ Весела Запрянова бе с най-голям актив, като завърши с 8 точки.
На 7 ноември, в 4-ти кръг, в Казанлък гостува тима на „Сливен“.