Юноши младша възраст на ФК „Розова долина“биха „Ботев“ Гълъбово с 19:0

Юношите младша възраст на „Розова долина“ , водени от Антим Паральов победиха убедително с 19:0 тима на „Ботев“ Гълъбово. По примера на най-големите възпитаници на школата, които в четвъртък биха Чирпан с 12:0, младшата възраст също показаха класа в двубоя с „Ботев“. Шест от попаденията за тима реализира Ружди Таир. С по три гола в срещата се разписа Злати Дянов. По два гола реализираха Енгин Махмуд и Тошко Видев.

Сред голмайсторите за „Розова долина“са и Али Матмиш, Митко Фьодаров, Метин Юсеин, Жельо Бонев, Радослав Каров и Мартин Йовчев. Тази седмица предстоят две гостувания за водените от треньора Антим Паральов състави. Юноши старша възраст ще играят в четвъртък с „Берое“, а младша възраст гостуват в неделя на ФК „Ст. Загора“.