„Розите“ стигнаха дъното

„Розова долина” удари дъното на класирането в Югоизтоичната” В” група след поредна загуба от началото на сезона. Футболистите на тима от ст. „Севтополис” допуснаха да загубят у дома и от „Левски” Карлово с 1:2. Като при това единственото попадение  за отбора  бе реализирано от дузпа, десетина минути преди края на срещата.

Първият гол за гостите дойде още в самото начало на двубоя, в  4-та мин, а около 30-та карловци наказаха съперниците си с още един гол за 2:0.

Иван Колев бе точен от наказателното поле за тима на „Розова долина”, но до изравняване така и не се стигна, тъй като бяха пропиляни всички шансове за спечелване на точката от мача.

Малко преди последния съдийски сигнал Владислав Калайджиев пропусна да отбележи.

Преди четвърти кръг на първенството в групата ето как изглежда класирането. Оглавява го „Марица” Пловдив” 9 спечелени точки и три победи. „Левски” Карлово със 7 т. имат два спечелени мача и загуба, а третото място е за отбора на „Поморие” с 6 точки. 16-то, последно място за „Розова долина” и нито една спечелена точки в трите кръга на първенството.

Тази събота отборът ни гостува на „Миньор” Раднево.