Втора загуба за момичетата на Петър Дочев

Националният отбор на България за девойки старша възраст загуби с 3:0 гейма (21:25, 18:25, 22:25    ) и третия си мач  от предварителна група I на европейското първенство в Естония. Отборът ни падна от тима на Сърбия за около час и 30 мин. В по-голяма част от първите два гейма селекционерът Петър Дочев разчиташе на казанлъчанката Елица Баракова, а съотборничката й Йоана Николова, в ролята си на посрещач, влезе в последния гейм от срещата.
Вчера националките претърпяха и поражение от Чехия с 1:3 (20:25, 17:25, 25:20, 17:25). Утре българките ще спорят за победата с гъркините, а срещата им започва от 16:30 часа.
Днес ще се играят още два мача от предварителна група I. Първи един срещу друг излизат волейболистките на Чехия и Холандия (от 16:30 мин.), а по-късно Гърция среща домакините от Естония.