Eнинци с второ и трето място в мотокрос с балканчета

Представители на отбора на Енина са с второ и трето място при участието си в първия мотокрос за мотопед „Балкан“ 50 см3, който се проведе на 5 юли на трасе „Отлака“ при севлиевското село Богатово. В надпреварата се включиха 32-ма любители, които показаха завидни умения с мотопеда.
Победител стана състезател от отбора на домакините от с. Богатово, който грабна голямата награда агне, осигурено от кмета на селото. На 2-ро място в  класирането е енинецът Стефан Попов, а трети  Иван Джалов, също от казанлъшкото село. Награда за най-атрактивен състезател получи Мирослав
Стефанов. Най-малкият участник в мотокроса  бе 8-годишно дете, снаграда за най-тунингован мотопед. Награда за майсторско управление получи Иван Джалов.
Необичаеният и нестандартен мотокрос за любители с мотопед „Балкан“ 50 см3 бе организиран от Община Севлиево и кметство с. Богатово.