Копието на Станислава Василева изпревари с десет метра съперничките си на държавното

Студентката Станислава Василева, до преди година състезател на казанлъшкия „Цв. Христова“, а днес в състава на „Берое“, направи най-доброто хвърляне на копие извън регламента в държавния шампионат при девойките. Станислава, която разбираемо участва извън класирането на старшата възраст, даде най-добрия резултат в дисциплината – 44,70 метра. Победителката в сектора Геновева Иванова от Плевен  хвърли копието с десет метра под възможностите на казанлъчанката, на 37.30 метра, но спечели златния медал, в конкуренцията на други 14 дами.

Освен с ученето, лекоатлетката от Казанлък успешно се пробва и като треньор по футбол на момичетата от клуб „Арена Запад“.