Момичетата до 13 години вече са на финали

Момичета до 13 години на ВК „Казанлък” спечелиха всичките си мачове от турнира в Казанлък и се класираха за финалите на държавното първенство в тази възрастова група. Още два отбора, единият от които е „Димитровград”, а другият ще бъде излъчен след турнир в Сливен, ще играят помежду си за наградите на БФВ. 12 бяха отборите, разпределени в три групи, които се състезаваха за място на финалния турнир. Съперници на казанлъчанки бяха отборите на „Царево”, Верея” и „Любимец”. Без проблем, момичетата ни се класираха за следващия етап, след като взимаха срещите си с по 2:0 гейма.

До края на седмицата ще стане ясна датата на финалите в тази възрастова група. Момчета до 13 години също се класираха за финалния турнир, който ще бъде през май. В края на следващата седмица /на 2 и 3 май/ управата на волейболния клуб ще изпрати малките спортисти на приятелски двудневен турнир в Царево, който ще бъде още една проверка на възможностите преди предстоящите решителни срещи.