Старшата възраст на „Розова долина“ прекъсна победната си серия в Сливен

Юношите старша възраст на ФК „Розова долина“ загубиха при гостуването си в Сливен с 1:0. С това момчетата на Антим Паральов прекъснаха серията си от осем победи в зоналното първенството на областната футболна група. Допуснахме гол в последните минути на срещата, а и слабости в завършващата фаза са причина за неубедителното ни представяне този път, коментира за новините Паральов. В 68-та минута с червен картон и изваждане от срещата бе наказан казанлъшкият футболист Христиан Димов.

Възпитаниците на Антим Паральов ще имат възможността да се реваншират за загубата си в Сливен при следващия си двубой, който по програма е у дома. На 2 април на „Севтополис“2  гостува тимът на ФК „Стара Загора“.

Тази неделя, на 29 март, юноши младша възраст на „Розова долина“ посрещат състава на „Арсенал“ Казанлък, от 10:30 часа.