„Розите“ изиграха последната си контрола

„Розова долина“ загуби последната си контрола от „Ботев /Гълъбово/ с 0:3. Срещата се игра на стадиона в село Ягода. Още в 3- та минута гълъбовци откриват резултата. След центриране на Емил Иванов отляво, най-съобразителен в наказателното поле се оказва Любомир Александров, който покачва на 1:0. На няколко пъти Николай Стоичков нацелва гредата до почивката, съобщава сайтът zarata.org. След паузата, „Ботев“ реализира още две попадения. В 54 – та минута – чрез Иван Тошев и в 77-та минута, когато идва попадението на Реджеп Халил, след центрирането на казанлъчанина Ивелин Илиев, преотстъпен на гълъбовци от „Берое“. В следващата събота, на 20 февруари, „розите“ подновяват първенството с гостуване на „Спартак“ Пловдив.

Източник: zarata.org