Футболно равенство в Раднево, отмениха гол на „Розите“

На негостоприемния стадион „Миньор“ в Раднево, казанлъшкият „Розова долина“ взе точка след 1:1 с домакините. Последните откриха след удар с глава в малкото наказателно поле в 54-та минута. Попадението вкара бивш футболист на „Розова долина“ – Ангел Костов, а след 9 минути голмайсторът на казанлъчани Пламен Колев, след силен и плътен удар от пеналтерията и удар в страничния ляв стълб, изравни за крайното 1:1. През първото полувреме съдиите отмениха гол на Атанас Апостолов заради засада, след странно тълкувание на страничния рефер.

Казанлъчани спокойно можеха да победят, след като доминираха и пропуснаха чрез Наско Апостолов, Иван Чергев и Пламен Колев. „Розите“ играха без наказаните Калчев и Мурадов, а Венци Иванов бе резерва.
След 9 мача тимът на Казанлък е шести в подреждането на Югоизток с точките (15 т.) на петия – „Миньор“. Отборът ни е с четири победи, три равенства и две загуби.