Пети мач без загуба за „Розите“, остават в ТОП 5

Пред близо 200 зрители на стадиона в Казанлък ФК „Розова долина“ се наложи с 3:1 над ОФК „Карнобат“ в двубой от шести кръг на Трета лига-Югоизточна група.

Резултатът в 7-та минута откри Владислав Калайджиев след пас на игращия старши-треньор на „Розите“ Атанас Апостолов. Седем минути по-късно гостите изравниха за 1:1, когато Георги Калоянов, след пряк свободен удар отдясно и грешка за вратаря и защитата ни, успя да изравни.

„Розите“ отново поведоха в резултата с гол на рожденика Венцислав Иванов в 28-та минута. Иванов „открадна“ топката, изпусната от вратаря, и вкара за 2:1. Последва още един бърз гол за домакините. В 32- та минута на срещата Владислав Калайджиев успя да утрои головете за „Розова долина“ и оформи крайното 3:1 за домакините от „Севтополис“.

След поредния си успех за сезона, казанлъчани са в Топ 5 и с пети мач без загуба от началото на първенството. Пропуснаха двойно повече голове при множество създадени положения в срещата с „Карнобат“.