Малшанс и кадрови проблеми пред „Казанлък Волей“ в разгара на полусезона

„Казанлък Волей“ загуби от „Славия“ с 0:3 (15:25, 19:25, 23:25) в двубой от четвърти кръг на женското първенство. До момента възпитаничките на казанлъшката школа имат три загуби, без спечелен гейм остават последни в класирането при жените, като в мачовете си през този сезон казанлъчанки са почти на 100 % с девическите си отбори, поради финансовите ограничения пред клуба и невъзможността да си позволи да привлече повече опитни състезателки.

Малшанс за отбора на Казанлък е временното отсъствие на централната блокировачка Екатерина Димитрова, която счупи крак и ще бъде аут от мачовете за есента.

Срещу „Славия“ съставът на Казанлък игра напълно равностойно, но по-опитния тим на „Белите“ успя да измъкне победата и записа нови три точки в актива си. Как в състава на Казанлък приемат поражението?