Срещу новия член на Б група

„И двата отбора играха футбол и се стараеха да бъдат атакуващи. „Розова долина“ е един от отборите, които практикува приятен футбол в нашата група. Стана двуостър мач. И те, и ние имахме положения, коментира старши-треньорът, извел „Арда“  до лидерската позиция и сигурно класиране в Б група – Елин Топузаков. Отборът му победи с 4:1 в Казанлък и записа 22-а си победа в първенството.

С 69 точки тимът на Кърджали остава незастрашен на върха в групата. След изиграване на срещите от днешния 25-и кръг „Розите“ са 11-и с 34 точки. „Плахи и по-притеснени бяха момчетата в първото полувреме, не показаха това, което можеха. През второто полувреме се получи добър мач“, казва старши-треньорът на „розите“ Данаил Христов.