Корнелия Нинова: На добър час на Българска свободна телевизия!

0
1999

Къде може да намерите Българска свободна телевизия

Национални оператори с покритие във всички области:
VIVACOM: IPTV – позиция 121, сателитна платформа – 159, TVGO – 65
А1: IPTV – позиция 86, кабелна платформа – позиция 87, Сателитна платформа – 993

Други национални оператори:
Нетера Комюникейшън ЕООД  – световно покритие за гледане на услугата в чужбина за телевизия – позиция 37, а в сайта https://neterra.tv/ – позиция 11
Глобъл Комюникейшън ТВ ЕООД – http://gcn.bg/

ОБЛАСТИ:

БЛАГОЕВГРАД

Джи Ди Ен Диджитъл Нетуорк ООД – м/у 25 и 30 позиция
Кабел Сат-Запад ООД – Позиция 29
Гоце НЕТ ТВ ООД
БКЛ 2016 ООД
Нет-Сърф.Нет” ООД
ЕТ „Димитър Скендерски”

БУРГАС

Вирджиния ЕР ЕН ЕООД – позиция 7
Руен Нет ООД Руен Нет – позиция 7
ComNet- позиция 72
Люляково Нет ООД Люляково Нет
Ру.ТВ ЕООД
Глобал Нет Технолоджи АД

ВАРНА

NetWorx – позиция 41
Варна Лан ООД – позиция 39
Ру.ТВ ЕООД
Ултра – Тодор Славов ООД

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

NetWorx – позиция 41
Евроком Царевец – позиция м/у 33 и 64
Видеосат 21 Век ООД – позиция 29
Видеосат Нове ООД – позиция 29
Видео Сат Тв ООД – позиция 29
Видеосат Долна Оряховица 21 Век ООД  – позиция 29
Никмир ООД – позиция 29
Спринт ООД – позиция 7
Регианасат ООД – позиция 7
5Ком ООД – позиция 7
Геосат ООД – позиция 7
Съединение 120 – позиция 7
Регианасат ООД – позиция 7
Дискавъри 2000 ООД – позиция 7
Телесим 2006 ООД – позиция 47
Сит 70 ООД – позиция 47
Кулбокс АД
Север Нет ЕООД

ВИДИН

Бдин БГ КОМ – позиция 47
Норд Вест Юнион ООД – позиция 47
Михайлов ТВ ООД – позиция 47
Кейбъл Ком Холдинг ООД – позиция 47

ВРАЦА

Норд Вест Юнион ООД – позиция 47
Михайлов ТВ ООД – позиция 47
Римекс  ООД – позиция 10
Кейбъл Ком Холдинг ООД – позиция 47
Лазур ООД- позиция 47
Интерсат ООД- позиция 47
Телесим 2006 ООД – позиция 47
Нет-Сърф. Нет ООД

ГАБРОВО

Киви ТВ – позиция 29
ТВ-НЕТ Сателит – Кондуров и СИЕ СД – позиция 13
Боряна ЕООД – позиция 23

ДОБРИЧ
NetWorx – позиция 41
Добруджа кабел ЕООД – позиция 20

КЪРДЖАЛИ

Глобал Нет Консулт ЕООД

КЮСТЕНДИЛ

Кабел Сат-Запад ООД – Позиция 29

ЛОВЕЧ

NetWorx – позиция 41
„Скайнет ООД – позиция 7
Ловеч Спринт ООД – позиция 7
Спринт ООД – позиция 7
5 Ком ООД – позиция 7
Геосат ООД  – позиция 7
Витаком ООД – позиция 7
Телериб ООД – позиция 7
Телесим 2006 ООД – позиция 47
Димком 2001 ООД – позиция 47
Норд Вест Юнион ООД – позиция 47
Интерсин 5 ЕООД – позиция 7
Михайлов ТВ ООД – позиция 47
Сим ТВ ООД – позиция 47
Рава ТВ 2 ООД – позиция 47
Орбитал ЕООД
Плади Компютърс ООД

МОНТАНА

NetWorx – позиция 41
Норд Вест Юнион ООД – позиция 47
Кейбъл Ком Холдинг ООД – позиция 47
Интерсат ООД – позиция 47
Нет-сърф.Нет ООД

ПАЗАРДЖИК

Телекабел АД – позиция 80
Родопи БГ Нет ООД

ПЕРНИК

Кракра АД
Нет ТВ Кейбъл ЕООД – позиция 5
Випнет ЕООД

ПЛЕВЕН

NetWorx – позиция 41
Плевен Спринт ООД – позиция 7
Спринт ООД – позиция 7
5 Ком ООД – позиция 7
Геосат ООД – позиция 7
Авия ООД – позиция 7
Сатнет РГ ООД – позиция 7
Дейтона Сат ООД – позиция 7
Марисат ООД – позиция 7
Съединение 120 – позиция 7
Протон 2008 – позиция 7
КТ Бор 209 – позиция 7
ТВКОМ  – позиция 7
Дискавъри 2000 ООД – позиция 7
Телесим 2006 ООД – позиция 47
Амигос 2000 ООД – позиция 47
Оптилинк ООД – позиция 7
Норд Вест Юнион ООД – позиция 47
Димком 2002 ООД – позиция 47
Виталинк – позиция 7
Интерсин 5 ЕООД – позиция 7
Сим Кабел 1 ООД – позиция 47
Телесат ООД – позиция 47
Ател ТВ ООД – позиция 47
Ателком 53 ООД – позиция 47
ЕТА Радомирци ЕООД – позиция 47
Север Нет ЕООД
4К България ЕООД

ПЛОВДИВ

Цифрова кабелна телевизия ООД – позиция 81
Телекабел АД – позиция 80
Норд Вест Юнион  ООД – позиция 47
Телесим ООД – позиция 47
ЕТА Нет ООД – позиция 47
Мер 2005 ООД – позиция 47
Ади Нет ЕООД
Айпитиви ЕООД
4 Медиа ЕООД
Жостов ЕООД

РАЗГРАД

NetWorx – позиция 41
Спринт ООД – позиция 7
Кубрат Кабел ООД – позиция 7
РУСЕ     NetWorx – позиция 41
„Юлина БГ” ЕООД – – позиция 10
„ВИДЕОСАТ 21 ВЕК” ООД – позиция 29
„ВИДЕОСАТ НОВЕ” ООД – позиция 29
„ВИДЕО САТ ТВ” ООД – позиция 29
„НИКМИР” ООД – позиция 29
„Спринт” ООД – позиция 7
„Регианасат” ООД – позиция 7
КТВ Истър ООД – позиция 7
СИЛИСТРА    NetWorx – позиция 41
Силистра Телеком Солюшън ООД – позиция 49
КТВ Истър ООД – позиция 7
Нет Системи ООД

СЛИВЕН

ComNet- позиция 72

СОФИЯ-ГРАД

Нет 1 ЕООД – позиция 100
Нет ТВ Кейбъл ЕООД – позиция 5
Онлайн директ ЕООД
Надежда.Нет ЕООД
Кулбокс АД
Орландонет ООД
Екопласт ООД
Би Консулт ООД

СОФИЯ ОБЛАСТ

NetWorx – позиция 41
Нет ТВ Кейбъл ЕООД – позиция 5
Нет 1 ЕООД – позиция 100
Онлайн директ ЕООД
Телекабел АД – позиция 80
Норд Вест Юнион ООД – позиция 47
Ситилинк ВМ ООД – позиция 47
Транскейбъл ТВ ООД – позиция 47
Кброд.Нет ООД
Кулбокс АД
Оптилан ЕООД

СМОЛЯН

Глобал Тръст ООД

СТАРА ЗАГОРА

Норд Вест Юнион ООД – позиция 47
Телесим 2006 ООД – позиция 47
ЕТ Благовеста Йорданова Йорданова – позиция 47
Стимар 7  ЕООД – позиция 47
Телесим 2007 ООД – позиция 47
Пипком 2 ООД – позиция 47
Мистрал 2008 ООД – позиция 47
МЕР 2005 ООД – позиция 47
Кабелком 2003 ООД – позиция 47
Кабелком 2002 ООД – позиция 47

ТЪРГОВИЩЕ

NetWorx – позиция 41

ХАСКОВО

националните

ШУМЕН

NetWorx – позиция 41
Евросат ООД – позиция 35
Шумен Спринт ООД – позиция 7

ЯМБОЛ
Диана Кабел ТВ ООД
Забележка: Номерът на посочената позиция е условен. Търсете БСТВ в списъка на програмите на вашия телевизор. Подписването на договорите за разпространение продължава.
Ако не намирате БСТВ се свържете с доставчика на Вашата кабелна или сателитна телевизия и попитайте на кой канал се излъчва телевизия БСТВ.
Ако Вашият доставчик на телевизия отсъства от този списък моля да ни информирате на телефон 0876930979, както и да се свържете и попитате самия доставчик защо не излъчва БСТВ.

Ето и цялата програма за четвъртък и петък

Четвъртък 24.01.2019

07.30 „България се събужда“ сутрешен блок с водещ Стоил Рошкев
10.30 Новини
10.40 „Българското име на дълголетието- киселото мляко“ – документален филм
11.00 „Сянката на Елена“ – сериал, с.1
11.50 „България, земя на три писмености“ – документален филм
12.30 Новини
13.00 „Следобед с БСТВ“ – следобеден блок с водещ Елена Пенчукова
15.30 Новини
15.50 Музикален блиц – Пламен Ставрев
16.15 „Сянката на Елена“ – сериал, с.1 /п/
17.05 Концерт на представителния духов оркестър на Военноморските сили
18.00 „Българското име на дълголетието- киселото мляко“ – документален филм /п/
18.30 Новини – централна емисия
19.00 „Студио Икономика с Нора Стоичкова“ – публицистично предване
20.00 „Актуално от деня“ с водещ Велизар Енчев и живи включвания на зрителите
20.30 Любимите български филми – „Бъди щастлива, Ани“
22.00 Новини
22.20 Избрано от програмата на БСТВ
23.00 „Следобед с БСТВ“ – следобеден блок с водещ Елена Пенчукова /п/

Петък 25.01.2019

01.30 „България, земя на три писмености“ – документален филм /п/
02.10 „България се събужда“ сутрешен блок с водещ Стоил Рошкев /п/
04.30 Архивът Гибсън
05.00 Новини /п/
05.30 „Студио Икономика с Нора Стоичкова“ – публицистично предване /п/
06.50 „Актуално от деня“ с водещ Велизар Енчев /п/
07.30 „България се събужда“ сутрешен блок с водещ Стоил Рошкев
10.30 Новини
10:40 Избрано от БСТВ
11.00 „Сянката на Елена“ – сериал, с.2
11.50 „Златната църква на Цар Симеон“ – документален филм
12.30 Новини
13.00 „Следобед с БСТВ“ – следобеден блок с водещ Елена Пенчукова
15.30 Новини
15.50 „Сянката на Елена“ – сериал, с.2 /п/
16.35 Иван Додов – Блян за чистота
17.15 „Живата вечност“ – документален филм
18.00 „Златната църква на Цар Симеон“ – документален филм /п/
18.30 Новини – централна емисия
19.00 „В обектива“ с водещ Валерия Касиян – публицистично предаване
20.00 „Актуално от деня“ с водещ Велизар Енчев и живи включвания на зрителите
20.30 Любимите български филми – „Дами канят“
22.00 Новини
22.20 Избрано от програмата на БСТВ
23.00 „Следобед с БСТВ“ – следобеден блок с водещ Елена Пенчукова /п/

 

Коментари от Фейсбук

ОТГОВОРИ

Please enter your comment!
Please enter your name here