ВК „Казанлък“ гостува във Варна на местния „Спартак“

0
163

В днешния трети кръг на женското волейболно първенство ще бъдат изиграни три срещи. „Спартак“ (Варна) ще бъде домакин на двубоя с ВК “ Казанлък“ от 16:00 часа. От 17:00 „Левски“ (София) приема “ Бургас 2007″, а 30 минути по-късно „ЦСКА“ (София) играе срещу „Славия „. След загуба от Сините и победа над „ЙЕБ 07“ Шумен, казанлъшкият тим гостува на 8-мия във временното подреждане- младият тим на „Спартак“, до момента без победа от началото на първенството. Варненските състезателки с треньор Ставри Димитров приемат „Казанлък Волей“в Първа езикова гимназия. В първия кръг домакините почиваха, а във втория загубиха от Славия с 0-3 гейма. „Спартак/“Вн/ участва в Националната волейболна лига при жените с отбор, изграден от девойки младша и старша възраст.