Ето ги кандидатите за кметове на БСП по общини

0
22313

Ясни са вече всички кандидати за кметове на „БСП за България“ след днешното заседание на Пленума на партията.  Агенция „Фокус“ ги публикува по области и общини.

Област Благоевград

Община Благоевград – Румен Георгиев Томов;

Община Банско – Иван Михайлов Кадев;

Община Белица – Радослав Сабинов Ревански;

Община Гоце Делчев – Владимир Кръстев Москов;

Община Гърмен – Владимир Иванов Донков;

Община Кресна – Николай Кирилов Георгиев;

Община Петрич – Любомир Митков Георгиев;

Община Разлог – Александър Огнянов Крайнов;

Община Сандански – Младен Стоименов Тимчев;

Община Сатовча – Арбен Мустафов Мименов;

Община Струмяни – Емил Димитров Илиев;

Община Хаджидимово – Людмил Аспарухов Терзиев;

Област Бургас

Община Бургас – Николай Асенов Тишев;

Община Айтос – Пламен Дойнов Чолаков;

Община Камено – Цветомир Петров Петров;

Община Карнобат – Тодор Байчев Байчев;

Община Малко Търново – Георги Желязков Бъклев;

Община Несебър – Яни Костадинов Янев;

Община Поморие – Никодим Стоянов Стоянов;

Община Созопол – Тихомир Йорданов Янакиев;

Община Средец – Иван Димитров Кичев;

Община Сунгурларе – Диана Колева Гурева;

Област Варна

Община Варна – Анелия Клисарова;

Община Аврен – Мирослав Сотиров Коларов;

Община Аксаково – Даниел Любенов Любомиров;

Община Белослав – Даниела Михалева Йорданова;

Община Ветрино – Матей Симеонов Матеев;

Община Вълчи дол – Йордан Стоянов Марков;

Община Девня -Димитър Валентинов Янев;

Община Дългопол – Александър Неделчев Александров;

Община Долни чифлик – Борислав Николаев Натов;

Община Провадия – инж- Филчо Кръстев Филев;

Община Суворово – Вълчо Добрев Вълчев;

Област Велико Търново

Община Велико Търново – Весела Николаева Лечева;

Община Горна Оряховица – Явор Руменов Божанков;

Община Елена – Сашо Петков Топалов;

Община Златарица – Михаил Петров Ганев;

Община Лясковец – Емилия Атанасова Жилева;

Община Павликени – Емануил Александров Манолов;

Община Свищов – Генчо Божинов Генчев;

Община Стражица – Румен Стефанов Павлов;

Община Сухиндол – Пламен Димитров Чернев;

Община Полски Тръмбеш – Георги Александров Чакъров;

Област Видин

Община Видин – Борис Стефанов Николов;

Община Брегово – Милчо Лалов Въков;

Община Белоградчик – Борис Стефанов Николов;

Община Грамада – Ваньо Петков Димитров;

Община Димово – Наташа Трайкова Стефанова;

Община Кула – Андрей Митков Андреев;

Община Макреш – Митко Левчев Антов;

Община Ново село – Борислав Томов Ванков;

Община Ружинци- Венцислав Томов Ванков;

Община Чупрене – Богомил Данчов Станков;

Област Враца

Община Враца- Момчил Иванчев Младенов;

Община Борован – Петър Станев Петров;

Община Бяла Слатина – Борислав Иванов Попов;

Община Козлодуй – Анатоли Янакаиев Арбов;

Община Криводол – инж.Иван Георгиев Иванов;

Община Мездра – инж. Генади Събков Събков;

Община Мизия – Виолин Иванов Крушовенски;

Община Оряхово – д-р Станка Нанкова Пирянкова;

Община Роман – ген. Валери Лилов Стаменов;

Община Хайредин – Кирил Тодоров Кирилов;

Област Габрово

Община Габрово – Ивелин Николов Николов;

Община Дряново – Трифон Руенов Панчев;

Община Севлиево – Богомил Иванов Петков;

Община Трявна – Татяна Атанасова Рачева;

Област Добрич

Община Добричка – Соня Иванова Георгиева;

Община Добрич – Георги Антонов Петков;

Община Балчик – Николай Добрев Ангелов;

Община Генерал Тошево – Валентин Вълчев Димитров;

Община Каварна – Нина Георгиева Ставрева;

Община Крушари – Здравко Христов Здравков;

Община Тервел – Пламен Христов Желязков;

Община Шабла – Деян Георгиев Димитров;

Област Кърджали

Община Кърджали – Милко Петров Багдасаров;

Община Ардино – Димитрина Петрова Александрова;

Община Джебел – Ясен Илиянов Утренски;

Община Кирково – Бисер Каменов Николов;

Община Крумовград – Иван Стойчев Мимирев;

Община Момчилград – Дойчо Стефанов Галимачев;

Област Кюстендил

Община Кюстендил – Здравко Стойнов Милев;

Община Бобовдол – Елза Стоянова Величкова;

Община Бобошево – Крум Георгиев Маринов;

Община Дупница – Първан Ангелов Дангов;

Община Кочериново – Станислав Владимиров Горов;

Община Невестино – Димитър Иванов Стаменков;

Община Рила – Владимир Георгиев Владимиров;

Община Сапарева баня – Явор Илчов Дамянов;

Община Трекляно – Радко Кирилов Петрунов;

Област Ловеч

Община Ловеч – Радина Минкова Банкова;

Община Априлци – Деница Лъчезарова Николова;

Община Летница – д-р Красимир Веселинов Джонев;

Община Луковит – Бистра Христова Лазарова;

Община Тетевен- Гриша Нешов Нинов;

Община Троян – Донка Иванова Михайлова;

Община Угърчин – Борислав Димитров Патарински;

Община Ябланица – Димитър Лука Драганов;

Област Монтана

Община Монтана – Илия Замфиров Илиев;

Община Берковица -Милчо Михайлов Доцов;

Община Бойчиновци – Петя Георигева Първанова;

Община Брусарци – Румен Йосифов Савов;

Община Вълчедръм – Иван Христов Барзин;

Община Вършец -Латинка Салтирова Симова;

Община Георги Дамяново – Светослав Георгиев Илиев;

Община Лом -Десислава Владимирова Алексиева;

Община Медковец – Венцислав Евгениев Куткудейски;

Община Чипровци – Йорданка Иванова Тодорова;

Община Якимово – Петър Василев Антимов;

Област Пазарджик

Община Пазарджик – Благо Атанасов Солов;

Община Батак – Горчо Боянов Станков;

Община Белово – Стойко Стойчев Стефанов;

Община Брацигово – Илия Иванов Милушев;

Община Велинград – Филип Георгиев Ангелов;

Община Лесичово – Тодор Лазаров Радев;

Община Пещера – Йордан Стоянов Младенов;

Община Панагюрище -Станимир Добрев Вълчев;

Община Ракитово – Костадин Щерев Холянов;

Община Септември – Петя Николаева Цанкова;

Община Стрелча – Иван Николов Радев;

Област Перник

Община Перник – Станислав Иванов Владимиров;

Община Брезник – Венета Симеонова Петрова;

Община Земен – Монка Иванова Стойчева;

Община Ковачевци – Васил Кирилов Станимиров;

Община Радомир – Евдокия Славчова Асенова;

Община Трън – Александър Христов Христов;

Област Плевен

Община Плевен – Илиян Славейков Йончев;

Община Белене – Момчил Недялков Спасов;

Община Гулянци – Лъчезар Петков Яков;

Община Долни Дъбник – Зорница Димова Йоткова;

Община Долна Митрополия – Д-р Светла Милчева Илиева;

Община Искър – Валентин Василев Йорданов;

Община Кнежа – Славей Кирилов Тоширов;

Община Левски – Любка Веселинова Александрова;

Община Никопол – Ивелин Маринов Савов;

Община Пордим – Илиян Давидов Александров;

Община Червен бряг – Петър Петков Петров;

Пловдив

Община Пловдив – Николай Атанасов Радев;

Р-н „Западен“ – Десислава Георгиева Йорданова;

Р-н „Източен“ – Йордан Василев Василев;

Р-н „Северен“ – д-р Атанас Илиев Баташки;

Р-н „Тракия“ – Добромира Стефанова Тошева;

Р-н „Централен“ – Тодор Димитров Стоилов;

Р-н „Южен“ – Ангел Стойчев Иванов;

Пловдив област

Община Асеновград – Емил Викторов Караиванов;

Община Брезово – Калин Танев Калапанков;

Община Калояново – Кръстю Иванов Кодошев;

Община Карлово – Манол Василев Манолов;

Община Кричим – Теодора Георгиева Киряков;

Община Куклен – Йордан Василев Попов;

Община Лъки – Бисер Емилов Русев;

Община Марица – Виолета Стефанова Христодулова;

Община Перущица – Димитър Стоянов Мишев;

Община Първомай – Николай Георгиев Митков;

Община – Раковски – Стефан Самуилов Марушкин;

Община Родопи – Павел Михайлов Михайлов;

Община Садово – Димитър Бориславов Здравков;

Община Стамболийски – Весена Любенова Башова;

Община Сопот – Станислав Илиев Стоенчев;

Община Съединение – Пенчо Кръстев Дерузов;

Община Хисаря – Ива Иванова Вълчева;

Област Разград

Община Разград – Денчо Стоянов Бояджиев;

Община Завет – Станислав Веселинов Стоянов;

Община Исперих – Екатерина Великова Димитрова;

Община Кубрат – арх.Мартин Стефанов Обрешков;

Община Лозница – Цветомир Стоянов Савов;

Община Цар Калоян – Найден Хинков Късов;

Област Русе

Община Русе – Пенчо Пламенов Милков;

Община Борово – Нели Иванова Цветанова;

Община Бяла – Красимира Йорданова Пенева;

Община Ветово Ивайло Евгениев Кадиешев;

Община Две могили – Ивайло Пенев Иванов;

Община Иваново – Николай Петров Найденов;

Община Сливо поле – Георги Стефанов Големански;

Община Ценово – Росен Димитров Миланов;

Област Силистра

Община Силистра – Момчил Стефанов Неков;

Община Алфатар – Веселин Димитров Гарабински;

Община Главиница – Соня Богданова Петкова;

Община Дулово – Петър Георгиев Петров;

Община Кайнарджа – Стоян Енчев Солаков;

Община Ситово – Янко Любенов Къров;

Община Тутракан – Данаил Николов Николов;

Област Сливен

Община Сливен – Кольо Йорданов Милев;

Община Нова Загора – Румен Христов Христов;

Община Котел – Георги Костов Дедов;

Община Твърдица – Ваня Дачкова Колева;

Област Смолян

Община Смолян – Стефан Атанасов Сабрутев;

Община Баните – Севдалин Бойков Хъшинов;

Община Девин – Здравко Владимиров Иванов;

Община Златоград – Емил Минков Хумчев;

Община Неделино – Боян Радоев Кехайов;

Община Рудозем – Незиха Хайриева Хутева;

Община Чепеларе – Пантелей Стоянов Мемцов;

Област София

Община Антон – Андрей Симов Симов;

Община Божурище – Весела Иванова Петрова;

Община Ботевград – Веселка Иванова Златева;

Община Годеч – Кирил Петров Иванов;

Община Горна Малина – Ангел Димитров Жиланов;

Община Драгоман – Соня Стоянова Дончева;

Община Долна Баня – Никола Радославав Чернаев;

Община Елин Пелин – Станислав Димитров Димитров;

Община Етрополе – Димитър Радославов Димитров;

Община Златица – Стоян Николов Генов;

Община Ихтиман – Иванко Пенгезов;

Община Костенец – Емил Даскалов;

Община Правец – Румен Илиев Гунински;

Община Пирдоп – Ангел Пенчов Геров;

Община Самоков – Владимир Владимиров Георгиев;

Община Своге – Цветомир Лазаров Борисов;

Община Сливница – Георги Сепелинов Георгиев;

Община Копривщица – Любомир Тодоров Цеков;

Община Костинброд – Благой Робертов Благоев;

Община Чавдар – Григор Ненов Даулов;

София град

Столична община – Мая Божидарова Манолова;

Р-н „Банкя“ – Иво Василев Пиперов;

Р-н „Витоша“ – Александър Любомиров Кьосевски;

Р-н „Възраждане“ – Иван Янчов Таков;

Р-н „Връбница“ – Владимир Минчев Петров;

Р-н „Изгрев“ – Делян Младенов Георгиев;

Р-н „Илинден“ – Георги Александров Томов;

Р-н „Искър“ – Борис Цветков Цветков;

Р-н Красна поляна“ – Георги Миланов Миланов;

Р-н „Красно село“ – Николай Милчев Николов;

Р-н „Кремиковци“ – Цецка Димитрова Кочкова;

Р-н „Лозенец“ – Николай Вельов Велчев;

Р-н „Люлин“ – Мая Кирилова Александрова;

Р-н „Младост“ – Стефан Кирилов Стефанов;

Р-н „Надежда“ – Стоян Емилов Цветков;

Р-н „Нови Искър“ – Милко Николаев Панов;

Р-н „Оборище“ – Васил Божидаров Цопов;

Р-н „Овча купел“ – Ангел Петров Маринов;

Р-н „Панчарево“ – Радко Цветанов Петров;

Р-н „Подуяне“ – Веселин Вячеславов Жеков;

Р-н „Сердика“ – Янко Иванов Янков;

Р-н „Слатина“ – Димитър Петков Главинов;

Р-н „Средец“ – Иван Митьов Виделов;

Р-н „Студентски“ – Георги Емилов Йорданов;

Р-н „Триадица“ – Александър Вачев Петров;

Област Стара Загора

Община Стара Загора – Проф. д-р Иван Стоянов Върляков;

Община Братя Даскалови – Веселин Митков Калчев;

Община Гурково – Стоян Бонев Николов;

Община Гълъбово – Николай Тонев Колев;

Община Казанлък – Стоян Асенов Петров;

Община Мъглиж – Златко Димитров Острешев;

Община Николаево – Косьо Христов Косев;

Община Опан – Минчо Динев Чавдаров;

Община Павел баня – Иван Желев Михайлов;

Община Раднево – Красимир Кънев Куртев;

Община Чирпан – Гено Николов Генов;

Област Търговище

Община Търговище – Рая Георгиева Матева;

Община Антоново – Румен Василев Рафаилов;

Община Попово – Людмил Димитров Веселинов;

Община Омуртаг – Павлинка Иванова Тасева;

Община Опака – Иван Неделчев Вълчев;

Област Хасково

Община Хасково – Коста Петков Стоев;

Община Димитровград – Георги Стайков Стайков;

Община Ивайловград – Йордан Николов Араджиев;

Община Любимец – Владимир Николов Бамбалов;

Община Свиленград – Стамо ДимитровДимитров;

Община Симеоновград – Никола Ангелов Георгиев;

Община Тополовград – Янко Атанасов Илиев;

Община Харманли – Надежда Борисова Колева;

Област Шумен

Община Шумен – Венцислав Дянков Венков;

Община Венец – Сали Мюмюн Карамахмуд;

Община Велики Преслав – Александър Горчев Александров;

Община Върбица – Стоян Георгиев Димитров;

Община Каолиново – Ердиван Шефкет Адем;

Община Каспичан – Иванка Стойнова Найденова;

Община Нови Пазар – Георги Сашев Георгиев;

Община Никола Козлево – Наджиб Нур Курт;

Община Смядово – Стоян Димитров Шайков;

Област Ямбол

Община Ямбол – Катя Атанасова Георгиева;

Община Болярово – Христо Димитров Христов;

Община Елхово – Стоянка Иванова Маджарова;

Община Стралджа – Йордан Койчев Йорданов;

Община Тунджа – Георги Стоянов Георгиев;

Коментари от Фейсбук

ОТГОВОРИ

Please enter your comment!
Please enter your name here